دستگاه فتوتراپی نوزاد
دستگاه فتوتراپی نوزاد و انتخاب بهترین شرکت ارائه کننده خدمات فتوتراپی
آبان ۲۴, ۱۳۹۶
اجاره دستگاه زردی نوزادان
اجاره دستگاه زردی نوزادان و زردی ناشی از کم کاری تیروئید در نوزاد
آذر ۱۳, ۱۳۹۶
Show all

دستگاه ضد زردی نوزاد و آشنایی با بیماری های کبدی اعم از زردی

دستگاه ضد زردی نوزاد

دستگاه ضد زردی نوزاد مناسب درمان انواع مختلف زردی است.
زردی یکی از علائم وجود مشکلاتی در کبد است که به دلیل ازدیاد بیش از حد بیلی روبین در خون به وجود می آید. این امر در نوزادانی که تازه متولد می شوند بسیار شایع است. از این رو برای مدتی این نوزادان را درون دستگاه فتوتراپی یا دستگاه زردی شکن قرار می دهند. به علت هزینه های زیاد بستری در بیمارستان بسیاری از والدین ترجیح می دهند نوزادشان را در منزل درمان نمایند که این کار با اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد انجام می شود.

همچنین رفت و آمد به بیمارستان و حضور در این گونه محیطها برای خیلی از ما چندان دلچسب نیست و اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد برای درمان زردی در منزل می تواند راهکار بسیار خوبی باشد. از دستگاه ضد زردی نوزاد که به صورت خانگی و پرتابل یا بیمارستانی طراحی می شود برای کاهش سریع زردی استفاده می شود.
اما مسئله مهم این است که زردی نوزاد چه ارتباطی با کبد نوزاد دارد و اصلا چرا نوزاد ما مبتلا به زردی می شود.

 

دستگاه ضد زردی نوزاد

 

علائم بیماری کبد

اولین نشانه بیماری کبدی زرد شدن رنگ سفید و شفاف صلبیه است.
زرد شدن سفیدی چشم حکایت از بیماری کبدی دارد.

و اولین نقطه از بدن است این علائم زردی را از خود بروز می دهد.
زردی در اثر افزایش بیلی روبین در خون آشکار می شود که خود بیلی روبین نیز محصول گلبول های قرمز مرده است. به این علت که کبد از عهده دفع این مواد از بدن برنمی آید مقدار بیلی روبین درخون افزایش پیدا می کند و باعث زرد شدن سفیدی چشم و سپس پوست بدن می شود. بیلی روبین وارد سیستم گردش خون می شود و اولین اثر خود را روی سفیدی چشم می گذارد.

زردی تنها یکی از علائم وجود مشکلات در کبد است.

از دیگر مشکلات کبد می توان به تجمع چربی در کبد اشاره کرد.

چشم ها آیینه تمام نمای سلامت کبد هستند و اولین اثر بیماری های کبدی روی چشم ها ظاهر می شود.

زردی در نوزادان

اگر متوجه زردی خفیف در سفیدی چشم ها و صورت نوزاد خود شدید حتما برای بررسی بیشتر به پزشک متخصص کودکان مراجعه نمایید. زیرا ممکن است نوزاد شما به زردی مبتلا شده باشد. این مسئله در نوزادان شیوع زیادی دارد زیرا کبد نوزادان جوان است و هنوز توانایی دفع بیلی روبین از بدن را ندارد از این رو بیلی روبین در بدن نوزاد تجمع می کند و وارد سیستم گردش خون نوزاد می شود که این سبب زرد شدن رنگ بدن نوزاد خواهد شد.

تشخیص زودهنگام زردی نوزادان بسیار مهم است زیرا در ساده تر شدن روند درمان بسیار موثر است.

درمان زردی نوزاد

درمان زردی نوزاداندرمان زردی نوزادان یک راهکار ساده و ارزان قیمت دارد

که آنهم اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد است.

که هم در منزل و هم در مراکز درمانی قابل انجام است.

البته این به شرطی است که زردی نوزاد خیلی زود تشخیص داده شود و برای درمان اقدام گردد

اما اگر زردی طولانی شود درجه آن یعنی میزان بیلی روبین خون نوزاد بالا می رود

که در این مرحله چاره ای جز تعویض خون برای درمان زردی نوزاد نداریم.

پس می بینیم که تشخیص به موقع و جدی گرفتن زردی نوزاد مسئله بسیار مهمی است.

همچنین عدم درمان به موقع می تواند خطراتی برای سیستم عصبی و مغز نوزاد به وجود آورد.

زیرا بیلی روبین می تواند خود را به بافت های مغز رسانده و روی آن رسوب کند.

این مسئله باعث اختلال در کارکرد سیستم عصبی شود.

عدم توجه به این مسئله می تواند باعث

  • عقب ماندگی های ذهنی در نوزاد
  • ناتوانی های حرکتی
  • ناشنوایی
  • یا حتی مرگ وی

شود.

اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد

درمان زردی نوزاد با تمامی این تفاسیر بسیار ساده است

و تنها با اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد در منزل می توان زردی را درمان کرد

به شرطی که توجه ما به زردی نوزاد به تشخیص زودهنگام و درمان به موقع منجر شود.

همانطور که گفتیم بیشتر ما سعی می کنیم از حضور در بیمارستان پرهیز کنیم و تا جایی که امکان دارد به چنین محیط هایی وارد نشویم این مسئله برای نوزادی که تازه متولد شده است نیز مصداق پیدا می کند و ما تمایل نداریم نوزاد چند روزه خود را برای چندین روز در بیمارستان بستری کنیم و حودمان به عنوان والدین نوزاد از او جدا باشیم. از این رو با اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد می توانیم روند درمان را ادامه دهیم. شرکت ایمن زردی از شرکت هایی است که در زمینه تولید دستگاه زردی نوزاد یا فتوتراپی تخصص دارد .

این شرکت برای رفاه حال شهروندان عزیز اقدام به اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد با قیمت مناسب در منزل نموده است. شما با اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد از این شرکت می توانید از خدمات جانبی مثل نصب رایگان بهره مند شوید. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که تا به حال یک دستگاه فتوتراپی را از نزدیک ندیده اید و یا نمی دانید چگونه با این نوع دستگاه کار کنید می توانید به راحتی با آموزش هایی ارائه شده در شرکت ایمن زردی و اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد در منزل نوزاد خود را درمان نمایید و در صورت بروز هر گونه سوال و مشکل در این زمینه با پشتیبانی ۲۴ ساعته ایمن زردی تماس بگیرید.

طراحی دستگاه ضد زردی نوزاد

دستگاه فتوتراپی یا دستگاه ضد زردی نوزاد برای درمان زردی نوزاد طراحی شده و ساخته می شود.

این دستگاه ها به گونه ای طراحی می شود که نوزاد بتواند برای مدت چندین ساعت در یک محفظه شیشه ای قرار بگیرد و از تابش نور مناسب بهره مند شود. نوری که در دستگاه ضد زردی نوزاد به بدن وی تابیده می شود دارای طول موج خاصی است و مخصوص این کار به کار برده می شود. از این رو استفاده از لامپ های مهتابی معمولی تاثیری در درمان زردی نوزاد ندارند. در دستگاه ضد زردی نوزاد همچنین آپشن هایی برای تنظیم نور روی بدن نوزاد و غیره وجود دارد که بسته به نوع دستگاه این آپشن ها متفاوت می باشند. امروزه دستگاه ضد زردی نوزاد به صورت تمام اتوماتیک وارد بازار شده است که می تواند بدون نیاز به تنظیمات مجدد کار درمان زردی نوزاد را بسیار ساده نماید.

فروش دستگاه ضد زردی نوزاد

فروش دستگاه ضد زردی نوزاد از دیگر خدمات مهم ایمن زردی است.

برای درمان زردی نوزاد نیازی به خرید دستگاه ضد زردی نوزاد ندارید تنها اگر به دنبال کسب درآمد خوب و یک شغل خداپسندانه هستید می توانید نمایندگی اجاره و فروش دستگاه ضد زردی نوزاد را شرکت ایمن زردی در شهر خود دریافت نمایید. مهم ترین سرویس ارائه شده در نمایندگی ها اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد است. شما می توانید با اجاره دادن دستگاه ضد زردی نوزاد در شهر خود به همشهریان تان در درمان زردی و دریافت خدمات فتوتراپی یاری رسانید. با اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد نیز به کسب درآمد بپردازید. کلیه آموزشهای لازم در خصوص نمایندگی اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد در ایمن زردی ارائه می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش فروش دستگاه ضد زردی نوزاد در وبسایت ایمن زردی مراجعه نمایید.

admin
admin
محقق در زمینه زردی نوزاد و روش های درمان زردی در بدن نوزادان هستم و غلاقمند به یاتن اطلاعات بروز در این زمینه هستم و همیشه سعی در یافتن اطلاعات جدید و بروز را دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *