مطالب زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد انجام فتوتراپی در منزل برای درمان نمودن زردی در بدن نوزادان و همچنین فروش دستگاه زردی نوزاد از تخصص های ما در شرکت ایمن زردی می باشد. استفاده از دستگاه فتوتراپی و اجاره دستگاه زردی نوزاد راهی بسیار مقرون به صرفه و بسیار آسان برای درمان زردی نوزادان تنها با شبی 45 هزار تومان . کلیه خدمات فتوتراپی در شرکت ایمن زدی با مجوز وزارت بهداشت می باشد. همچنین جهت رفاه حال شما عزیزان خدمات پشتیبانی را به صورت شبانه روزی به شما عزیزان ارائه می نماییم.

لازم به ذکر است پس از تماس شما جهت اجاره دستگاه فتوتراپی با مجموعه ایمن زردی همکاران ما دستگاه زردی نوزاد را در اسرع وقت به محل شما عزیزان منتقل می نمایند، کلیه اقدامات مرتبط با نصب و راه اندازی نیز توسط ما ارائه می شود و شما می توانید بعد از اجاره دستگاه زردی نوزاد برای استفاده هرچه بهتر از خدمات فتوتراپی آموزش های لازم را از ما دریافت نمایید.

 

 

 

دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی:

مطالب زردی نوزاد برای انجام فتوتراپی در منزل و همچنین اجاره دستگاه زردی نوزاد متخصصین و کارشناسان ما با توجه به سن، وزن، عدد زردی و برخی دیگر از مشخصات نوزاد شما مناسب ترین دستگاه را جهت درمان سریع معرفی و ارائه خواهند کرد. جهت استفاده بهتر از دستگاه های فتوتراپی اطلاعات لازم و مورد نیاز در مورد استفاده از این دستگاه را برای شما توضیح می دهند. در ضمن ما با استفاده از بیلی روبین متر عدد بیلی روبین خون نوزاد شما را اندازه گیری می کنیم. لازم به ذکر است که تمامی این خدمات به صورت شبانه روزی می باشد. پس از اجاره دستگاه زردی نوزاد نیز در تمامی ساعات شبانه روز پاسخگوی تمامی سوالات و نیازهای شما خواهیم بود.

تماس با ایمن زردی

آموزش و پشتیبانی

سازگار با


کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت ایمن زردی می باشد