ایمن زردی، تولید و اجاره دستگاههای درمان زردی نوزاد

تولید و اجاره دستگاههای درمان زردی از خدمات ایمن زردی می باشد.

این شرکت با تولید و اجاره دستگاههای درمان زردی نوزاد تمایل دارید بهترین سرویس دهی را در درمان نوزاد شما ارائه نماید. تولید و اجاره دستگاههای درمان زردی نوزاد در این شرکت از بهترین دستگاه های موجود و دارای نشان استاندارد انجام می شود. زردی نوزاد یکی از شایع ترین عوارضی است که نوزادان در بدو تولد تجربه می نمایند. در خصوص این عارضه راه حلی ساده، عملی و آزمایش شده وجود دارد و آن استفاده از دستگاه زردی نوزاد است. اجاره دستگاه زردی نوزاد و نه خرید آن کم هزینه ترین روش درمان یرقان است. این دستگاه با استفاده از یک ایده ساده و یک فناوری متناسب می تواند زردی نوزاد را در اسرع وقت درمان نماید. بسیاری از والدین برای حل مشکل زردی نوزاد خود به دنبال اجاره دستگاه زردی نوزاد هستند و این نیاز، همان چیزی است که ایمن زردی، محور توجه خود قرار داده است.

تولید و اجاره دستگاههای درمان زردی نوزاد با توجه به تمام جوانب اعم از

 • طول مدت درمان
 • هزینه درمان
 • و عدم عوارض ناشی از درمان توسط مراکز درمانی
 • و تایید شده توسط جامعه پزشکی و والدین نوزادان مبتلا به زردی

مورد پذیرش است.

 

 

 

تولید و اجاره دستگاههای درمان زردی نوزاد در ایمن زردی

ایمن زردی یک گروه علمی است.

این شرکت در زمینه تولید و اجاره دستگاههای درمان زردی نوزاد در ایران فعالیت جدی دارد.

درمان زردی نوزاد از طریق اجاره دستگهای زردی نوزاد با استفاده از دستگاه‎های پیشرفته امروزه اولین راهکار قابل پیشنهاد برای درمان زردی نوزاد است. ایمن زردی با سالها تجربه در این مورد، اکنون یکی از بزرگترین شرکتهای پیشرو در زمینه تولید و اجاره دستگاههای درمان زردی نوزاد است. خدمات ما، بواسطه تنوع و جامعیت خود می تواند نیاز شما در زمینه دستگاه زردی نوزاد بسته به راهکار مورد نظر شما مرتفع نماید. اگر به دنبال مرکزی معتبر برای خرید دستگاه های زردی نوزاد هستید، ایمن زردی یک گزینه بسیار معتبر است. در صورتیکه برای نوزاد دلبند خود به دنبال مرکزی برای اجاره دستگاه زردی نوزاد می گردید،

ایمن زردی به شما بهترین پیشنهاد را خواهد داد و در صورتی که نیاز به مشاوره در زمینه تولید و اجاره دستگاههای درمان زردی نوزاد دارید، می توانید با متخصصین ما تماس حاصل کرده و اطلاعات معتبر و عملی مورد نیاز خود را از ایمن زردی کسب کنید. تولید و اجاره دستگاههای درمان زردی نوزاد در ایمن زردی تولید شده همگام با تکنولوژی های روز این فن در اختیار ما قرار داشته و گروه ایمن زردی با سالها تجربه در این زمینه می تواند از بین گزینه های متنوعی که در اختیار دارد، با توجه به نیاز و شرایط شما بهترین نوع دستگاه را جهت اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان های قطعی زردی به شما معرفی کرده و تا رفع کامل نیازتان، با شما همراه باشد.

تولید و اجاره دستگاههای درمان زردی نوزاد و اعطای نمایندگی به شهرستان ها

از خدمات مهم دیگر ایمن زردی اعطای نمایندگی فروش و اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهرستان های مختلف است. ایمن زردی همواره به ارتقای کیفیت و نیز گسترش خدمات خود در تولید و اجاره دستگاههای درمان نوزاد و ارائه خدمات به سایر شهرهای ایران اندیشیده است. در این راستا پیکج های فروش دستگاه زردی نوزاد برای نمایندگان خود آماده نموده است. این پیکج حاوی کلیه تجهیزات و دستگاه های فتوتراپی متنوع مورد نیاز برای کار نمایندگان است. نمایندگان می توانند با اجاره دستگاه زردی نوزاد به همشهریان خود علاوه بر خدمات رسانی و کسب درامد از اجر معنوی این کار نیز بهره مند شوند.

تولید و اجاره دستگاههای درمان زردی نوزاد استاندارد

تولید و اجاره دستگاههای درمان زردی نوزاد در شرکت ایمن زردی به صورت کاملا استاندارد انجام می شود.

این شرکت از بهترین تجهیزات جهت تولید و اجاره دستگاههای درمان زردی نوزاد استفاده می کند.

دستگاهی که در اختیار شما قرار می دهد دارای نشان ملی استاندارد و مجوز رسمی وزارت بهداشت می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تولید و اجاره دستگاههای درمان زردی نوزاد با ما در تماس باشید. علاوه بر تولید و اجاره دستگاههای درمان زردی نوزاد این شرکت در واردات دستگاه های فتوتراپی خارجی نیز فعالیت دارد. این شرکت در تولید و اجاره دستگاههای فتوتراپی نوزاد بهترین نوع شورت و چشم بند ضد نور را نیز تولید می کند. از این ابزار برای محافظت از نوزاد حین فتوتراپی استفاده می شود. کیفیت بالا و کارکرد آسان همواره فاکتوری است که در تولید و اجاره دستگاههای درمان زردی نوزاد توسط ایمن زردی در نظر گرفته می شود.

شرح خدمات ایمن زردی

 • تولید و اجاره دستگاههای فتوتراپی
 • تولید شورت ضد نور به صورت آنتی باکتریال و دو لایه
 • تولید چشم بند ضد نور به صورت آنتی باکتریال و دولایه
 • اعطای نمایندگی به شهرستان ها
 • تاییدیه از وزارت بهداشت
 • خدمات شبانه روزی
 • پاسخ گویی صریح و منطقی
 • نصب آسان دستگاه ها
 • آموزش رایگان
 • و …

برای اطلاع از شرایط تولید و اجاره دستگاههای درمان زردی نوزاد با ما تماس بگیرید.

 • Hits: 997

تماس با ایمن زردی

آموزش و پشتیبانی

سازگار با


کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت ایمن زردی می باشد