اجاره و فروش دستگاه زردی نوزاد شغلی پردرآمد

آشنایی با دستگاه فتوتراپی و درمان زردی نوزاد
شهریور ۲۹, ۱۳۹۶
زردی پاتالوژیک
درمان زردی پاتولوژیک با روش های فتوتراپی
مهر ۱۱, ۱۳۹۶
Show all

اجاره و فروش دستگاه زردی نوزاد شغلی پردرآمد

اجاره و فروش دستگاه زردی نوزاد

اجاره و فروش دستگاه زردی نوزاد

اجاره و فروش دستگاه زردی نوزاد خدمتی نوین از ما در شرکت ایمن زردی است. ما همواره در پی ارتقای سطح کیفی و نیز گسترش خدمات خود به دیگر نقاط کشورمان عزیزمان ایران هستیم و در این راستا سرویس پرطرفدار خود یعنی اجاره و فروش دستگاه زردی نوزاد را ارائه می کنیم. همانطور که می دانید خدمات ما به صورت گسترده در سطح شهر تهران و به صورت شبانه روزی ارائه می شود اما ما در پی آن هستیم تا این خدمات به دیگر هم وطنان عزیزمان در سراسر کشور نیز برسد. مایل هستیم تا دسترسی شما مشتریان عزیز را در سراسر پهنه کشور مان ایران به آسانی میسر نماییم از این رو به معرفی سرویس اجاره و فروش دستگاه زردی نوزاد خود می پردازیم. اعطای نمایندگی اجاره و فروش دستگاه زردی نوزاد در سایر نقاط ایران خدمتی است که ما تمایل داریم آن را به بهترین شکل ممکن معرفی نماییم . از علاقه مندان و افرادی که تمایل دارند با راه اندازی سرمایه خود در یک کسب و کار پرسود به درآمد بالایی برسند همچنین گامی در راستای خدمت رسانی به همهشریان خود نیز بردارند دعوت می کنیم  تا با سرویس اجاره و فروش دستگاه زردی نوزاد آشنا شوند.

اجاره و فروش دستگاه زردی نوزاد و ایجاد شغل

زردی عارضه ای شایع در میان نوزادان است و تقریبا تمامی نوزادانی که تازه متولد می شوند درصدی از زردی را با خود دارند. همچنین عدم درمان به موقع زردی می تواند برای نوزاد بسیار خطرناک و مرگ آفرین باشد و در مواردی نیز منجر به آسیب های مغزی و جسمی در نوزاد می گردد. درمان به موقع و سریع در زردی نوزاد بسیار مهم است. از آنجا که ممکن است خدمات درمانی مناسبی در شهر شما وجود نداشته باشد از شما دعوت می کنیم اگر تمایل به ایجاد شغل برای خود و اطرافیان تان هستید و همچنین دوستدار خدمت به همشهریان تان نیز می باشید در اجاره و فروش دستگاه زردی نوزاد ما سرمایه گذاری نمایید.

 

اجاره و فروش دستگاه زردی نوزاد

پکیج کامل اجاره و فروش دستگاه زردی نوزاد

ایمن زردی پکیجی را جهت راه اندازی نمایندگی آماده نموده است و روش کار به این صورت است که شما با خرید این پک کلیه تجهیزات یک نمایندگی را خواهید داشت. و پس از طی دوره های آموزشی می توانید نمایندگی ما را در اجاره و فروش دستگاه زردی نوزاد در شهر خود داشته باشید.

محتویات این پکیج شامل

  • ۱۲ نوع دستگاه فتوتراپی
  • ۱۲ عدد شورت و چشم بند مخصوص فتوتراپی جهت محافظت از نوزاد
  •  کلیه تجهیزات لازم جهت راه اندازی نمایندگی فعال اجاره و فروش دستگاه زردی نوزاد
  • بروشورهای آموزشی
  • تجهیزات لازم جهت تست گیری از نوزاد و اندازه گیری میزان بیلی روبین

می باشد.

اجاره و فروش دستگاه زردی نوزاد در انواع مختلف صورت می گیرد

  • دستگاه  فتوتراپی ۴ , ۶ و ۸ لامپه
  •  دستگاه فتوتراپی با لامپ های LED
  •  دستگاه  زردی شکن دوقلو برای درمان انواع زردی با درجات بالا
  • دستگاه زردی نوزاد بدون نیاز به چشم بند

نمایندگی اجاره و فروش دستگاه زردی نوزاد کاملا انحصاری است از این رو هر شهر تنها مجاز به داشتن یک نمایندگی اجاره و فروش دستگاه زردی نوزاد است. قابل ذکر است که کلیه دستگاه های عرضه شده در این پکیج از استانداردهای لازم برخوردار است. ایمن زردی در تولید انواع دستگاه فتوتراپی استاندارد تخصص دارد و اولین تولید کننده شورت و چشم بند مخصوص فتوتراپی آنتی باکتریال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *