اجاره دستگاه زردی نوزاد و مقایسه هزینه روشهای درمان زردی نوزاد

اجاره دستگاه فتوتراپی
اجاره دستگاه زردی نوزاد مقرون به صرفه ترین روش درمان زردی
مرداد ۳, ۱۳۹۵
بیماری زردی نوزاد
بیماری زردی نوزاد و انتخاب روشی مطمئن در درمان زردی نوزاد
مرداد ۵, ۱۳۹۵
Show all

اجاره دستگاه زردی نوزاد و مقایسه هزینه روشهای درمان زردی نوزاد

اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد

اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد

اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد ، راهی مقرون بصرفه برای درمان نوزاد شماست

یکی از خطراتی که نوزادان را در بدو تولد تهدید می نماید، بیماری زردی است. این یک بیماری شایع در بین نوزادان است که بطور متوسط نیمی از نوزادان عادی و ۸۰ درصد از نوزادان نارس به آن مبتلا می شوند. زردی نوزاد درمان های گوناگونی دارد که برخی جزو درمانهای سنتی محسوب می شود. امروزه این بیماری بطور معمول توسط دستگاه های زردی نوزاد انجام می شود. از آنجا که این بیماری تنها یک بار و در همان بدو تولد برای نوزاد رخ می دهد و پس از درمان، دیگر نیازی به دستگاه زردی نوزاد نیست، اجاره دستگاه زردی نوزاد گزینه ای مقرون بصرفه تر از خرید دستگاه زردی نوزاد است. با اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد می توان بدون پرداخت هزینه اضافی، در مدت زمان درمان، دستگاه زردی نوزاد را در اختیار داشت و پس از درمان نوزاد، دستگاه را به دارنده بازپس فرستاد.

روش های مختلفی برای درمان زردی نوزاد وجود دارد

این روشها را می توان در چهار دسته کلی زیر قرار داد:

بستری نوزاد در بیمارستان :

در این روش نوزاد در طول مدت درمان باید در بیمارستان بستری شود. بدیهی است که هزینه های این روش بسیار زیادی است همچنین احتمال ابتلا به عفونت های رایج بیمارستانی نیز در این روش زیاد است.

خرید دستگاه زردی نوزاد :

با خرید دستگاه زردی نوزاد می توان درمان را در منزل و یا هر جای دیگری ادامه داد. مشکل این روش هزینه هنگفت آن است همچنین با توجه به این که پس از درمان از آنجا که زردی قابل برگشت نیست دستگاه زردی بدون استفاده است و خرید آن تنها یک هزینه اضافی برای والدین است.

استفاده از روشهای سنتی :

روشهای درمان با طب سنتی یا گیاه درمانی می تواند برای درمان زردی موثر باشد اما مهم است که حتما از متخصصین در این زمینه مشاوره دریافت شود. درمان های سرخود در این زمینه می تواند منجر به بروز مشکلاتی برای نوزاد شود. همچنین نوع درمان باید بر اساس درجه زردی نوزاد باشد.

 

اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد

 

اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد:

اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد بسیار کم هزینه و مقرون به صرفه است.

زیرا پس از اتمام مدت اجاره و پس از درمان زردی نوزاد ، دستگاه به شرکت مربوطه پس داده می شود. تنها اجاره بهای دستگاه محاسبه می شود که قیمت آن بسیار کمتر از هزینه خرید دستگاه فتوتراپی یا درمان های بیمارستانی است. اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد خدمتی است که سالها توسط ما ارائه شده و امروز مفتخریم که این خدمت را با بالاترین کیفیت به والدین گرامی ارائه می دهیم.

پروسه اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد شامل

  • نصب و راه اندازی دستگاه فتوتراپی
  • توضیحات لازم درباره استفاده و جمع آوری دستگاه  پس از درمان
  • ارائه شورت و چشم بند ضد زردی به صورت رایگان
  • تمامی عملیات تخصصی اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد
  • مناسب ترین قیمت اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد

توسط تیم مجرب ما انجام می پذیرد.

پس تنها کاری که لازم است شما انجام دهید این است که با ما تماس گرفته و تصمیم خود را مبنی بر اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد به اطلاع ما برسانید. پس از آن تیم با تجربه ما تمامی تمهیدات لازم برای اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد را به شما اعمال کرده و شما در اسرع وقت یک دستگاه درمان زردی نوزاد را با مشخصات مورد نیاز خود بصورت نصب شده و آماده استفاده در منزل خواهید داشت تا درمان نوزاد دلبند خود را هرچه آسانتر و سریعتر انجام دهید.

برای اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد با ما در تماس باشید

برای اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد و یا مشاوره درباره چند و چون اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد و مدلها و آپشن های مختلف دستگاهها با ما در تماس باشید. ما در اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد نوع و درجه زردی نوزادتان را مد نظر قرار می دهیم و بر اساس آن مدل دستگاه مورد نیاز شما را پیشنهاد می کنیم. همچنین مراحل درمان زردی نوزاد را با حمایت های شبانه روزی خود برای شما آسان تر می کنیم.

ارزان ترین قیمت اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد را از ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *