خدمت اجاره دستگاه زردی نوزاد از خدمات ما در شرکت ایمن زردی می باشد. این روش که با استفاده از فتوتراپی می تواند زردی نوزاد شما را درمان نماید و از ایده آل ترین خدمات درمانی در درمان زردی نوزادان است.

اجاره دستگاه زردی نوزاد و خدمات فتوتراپی از روش ها و راهکارهای درمان زردی در منزل می باشد و با تکیه بر مزایای خود توانسته است مورد استقبال سایر والدین قرا گیرد.

لازم میدانیم تا قبل از هر موضوعی کمی در ارتباط با زردی نوزاد برای شما عزیزان توضیح دهیم؛

اجاره دستگاه زردی نوزاد

زری نوزادان چیست؟

زردی در بدن نوزادان ناشی از بالا رفتن میزان بیلی روبین خون می باشد و در بدن یک نوزاد سالم نیز رخ می دهد.

بیلی روبین ماده ای شیمیایی حاصل از تخریب سلولهای قرمز پیر تولید شده می باشد.

بیلی روبین از طریق ادرار از بدن دفع می گردد ولی نوزادان با گاهی کبد جوان نوادان قادر به دفع این ماده شیمیای نمی باشد و تعداد گلبولهای قرمز حامل اکسیژن در آن ها به میزان بسیار چشمگیری بالا می باشد و این کبد جوان قادر به متابولیز نمودن بیلی روبین اضافی نمی باشد.
زردی نوزاد ناشی از وجود بیلی روبین در خون می باشد که هرچه میزان این بیلی روبین بالاتر رود زردی از سر به پایین به سمت گردن و سپس قفسه سینه پیش میرود.

در مواردی شاهد زردی در پنجه پاهای نوزاد و برخی اوقات کل بدن نوزاد نیز می باشیم.

 

چکونه زردی نوزاد را درمان نماییم؟

درمان زردی نوزاد دارای روش های بسیار متنوعی می باشد که فتوتراپی یکی از آن هاست.

برای استفاده از روش فتوتراپی در درمان زردی نوزادان نیز می توانید از اجاره دستگاه زردی نوزاد و استفاده از این دستگاه در منزل استفاده نمایید.

لازم به ذکر است که جز استفاده از روش اجاره دستگاه زردی نوزاد برخی والدین از روش هایی مانند استفاده از برخی مواد غذایی نیز در منزل برای درمان زردی نوزاد خود استفاده می نمایند.

پیشنهاد ما به شما در انتخاب روش درمان زردی نوزادتان این است که حتما با پزشک متخصص مشورت نمایید و سپس روش درمانی مناسب را انتخاب کنید.

اجاره دستگاه زردی نوزاد و انجام فتوتراپی در منزل

اجاره دستگاه زردی نوزاد از هوشمندانه ترین و ایده آل ترین روش های درمانی در درمان زردی نوزادان می باشد.

از مزایای استفاده از روش اجاره دستگاه زردی نوزاد می توان به مقرون به صرفه بودن این روش اشاره نمود که همین موضوع سبب شده تا والدین از آن استقبال نمایند و انتخاب اکثر این عزیزان همین روش درمانی برای زردی نوزادشان باشد.

با اجاره دستگاه زردی نوزاد و استفاده از آن علاوه بر اینکه می توانید نوزاد را در منزل خود نگاه داشته و سبب دوری او از مادرش نشوید می توانید از این بابت اطمینان خاطر داشته باشید که درمان زردی با این روش قطعی می باشد.

روال کاری دستگاه های فتوتراپی بدین صورت می باشد که می توانند امواج نور را با طول موج ۴۸۰ نانومتر به بدن نوزاد بتابانند و کل بدن نوزاد را نیز فرا بگیرد.

مزایای اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد

بر این باوریم که اجاره دستگاه زردی نوزاد از ایده آل ترین روش های درمان زردی در بدن نوزادان می باشد و این موضوع از نظر علم پزشکی نیز ثابت شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر برای شما عزیزان برخی از مزایای اجاره دستگاه زردی نوزاد و استفاده از این روش را برای شما بیان می نماییم ؛
کاهش هزینه های درمان به میزان بسیار چشمگیر با اجاره دستگاه زردی نوزاد
طول درمان بسیار پایین و مدت زمان کم برای درمان زردی در نوزادان
قابلیت حمل و امکان جابجایی دستگاه زردی نوزاد
عدم نیاز به جدا نمودن مادر و کودک از یگدیگر با اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل
عدم اتلاف وقت والدین
عدم نیاز به بستری نمودن نوزادان در بیمارستان و جلوگیری از ابتلای نوزاد به بیماری های عفونی در بیمارستان

خدمات ایمن زردی در اجاره دستگاه زردی نوزاد

در شرکت ایمن زردی با تجربه ای چندین ساله در امر اجاره دستگاه زردی نوزاد می باشد و کلیه خدمات فتوتراپی را به گونه ای بسیار حرفه ای و تخصصی به تمامی مشتریان خود ارائه می نماییم.

شما می توانید از خدمات فتوتراپی و اجاره دستگاه زردی نوزاد مادر شرکت ایمن زردی به صورت شبانه روزی و بدون هیچ محدودیتی استفاده نمایید.

تنها کافیست با همکاران متخصص ما در تماس باشید و از تجارب این عزیزان استفاده نمایید.
پس از اجاره دستگاه زردی نوزاد از شرکت ایمن زردی متخصصین ما جهت نصب دستگاه فتوتراپی به محل مورد نظر مراجعه می نمایند.

دستگاه را برای شما نصب و راه اندازی می نمایند پس از انجام تست و اقدامات لازم دستگاه زردی نوزاد به شما والدین گرامی تحویل داده میشود.

همچنین تمامی راهنمایی های لازم نیز در اختیار شما عزیزان قرار خواهند گرفت
ضمنا لازم به ذکر است با اجاره دستگاه زردی نوزاد از شرکت ایمن زرید نصب و راه اندازی و همچنین جمع آومری دستگاه زردی نوزاد پس از پایان دوره درمان توسط نیروهای ما برای شما انجام می شود.

اجاره دستگاه زردی نوزاد تنها با یک تماس با ما در شرکت ایمن زردی