اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی در منزل بر اساس روشهای فتوتراپی یا نوردرمانی در درمان زردی نوزاد به کار می رود.

فتوتراپی به معنی درمان زردی نوزاد با استفاده از تابش نور های مرئی و نامرئی با طول موج های مناسب می‎باشد.

سلامتی و درمان کامل زردی نوزاد با اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی در منزل و بدون نیاز به بستری شدن نوزاد در بیمارستان به دست می آید. زیرا با اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی می توانید مراقبت از نوزاد را در منزل ادامه دهید بنابراین هزینه های ناشی از بستری در بیمارستان نیز کسر می شود.

اجاره دستگاه زردی نوزاد خانگی سبک و قابل حمل با مبلغی بسیار مناسب

در گذشته از لامپ های فلورسنت یا مهتابی برای درمان زردی نوزاد استفاده می شد.

اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی یک روش جایگزین برای لامپ های مهتابی است. اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی هزینه بسیار کمی نیز به دنبال دارد و درمان را تنها در سه الی هفت روز انجام می دهد.

لامپهای دستگاه فلورسنت دارای طول عمر مفید می‎باشند و پس از اتمام طول عمر آنها، اشعه لامپها کم تاثیر و بی تاثیر می‎گردد. درصورت نیاز به اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی با توجه به تجویز پزشک معالج نوزاد ، جهت تهیه دستگاه فتوتراپی و اجاره دستگاه زردی نوزاد با ما تماس حاصل فرمائید تا در اسرع وقت نسبت به تحویل دستگاه های کاملا استاندارد به همراه آموزش استفاده از دستگاه و یک عدد چشم بند مخصوص فتوتراپی در اسرع وقت به شما اقدام شود. والدین گرامی لامپهای مهتابی معمولی تاثیری در درمان زردی نوزاد ندارند. با اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی در منزل خود درمان نوزادتان را به صورت قطعی به دست آورید.

اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی

اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی تنها با یک تماس تلفنی

نشانه های زردی نوزاد

زرد شدن سفیدی چشم، بدن و مخاط‌ تنها علامت محسوس  زردی نوزاد است و باید نسبت به آن کمی حساس بود. گاهی والدین و حتی پزشکان در ارزیابی زردی دچار اشکال می‌شوند.

اگر تنها سر و صورت مبتلا به زردی باشد و سینه و شکم و اندام‌ها زرد نباشد یعنی عدد زردی بالا نیست اما زردی هرچه بیشتر به سمت پاها برود . یعنی عدد زردی بالاتر و نگران‌ کننده‌تر است.(زردی چهره نشانه وجود ۵ میلی‌گرم و زردی تا اواسط شکم نشانه ۱۰تا ۱۵میلی‌گرم و زردی اندام و کف دست و پا نشانه وجود ۲۰میلی گرم بیلی روبین در دسی‌لیتر خون است.) در بسیاری از موارد ارزیابی چشمی کافی نبوده و پزشک با دادن آزمایش خون مقدار و نوع زردی را تعیین می کند.(در حال حاضر در بعضي از آزمايشگاه ها بدون خون گيري واز روي رنگ نرمه گوش نوزاد ميزان بيلي روبين خون را مشخص مي كنند).

زردی نوزادان چیست و چگونه با آن برخورد کنیم ؟

بيش از نيمي از نوزادان (حدود ۶۰ تا ۸۰ درصد)پس از بدنيا آمدن دچار درجاتي از زردي مي شوند.

زردی از روز دوم و سوم تولد شروع و پس از ده تا چهارده روز برطرف می شود. اين زردي که در پوست و سفيدي چشم پيدا می شود “زردی فیزیولوژیک ” نام دارد. تقریباً در تمام این نوزادان هیچ بیماری زمینه‌ای وجود ندارد و علت بروز آن تنها این است که کبد آنها نمی‌تواند بیلی روبین (ماده شیمیایی رنگي زرد مايل به سبز که بر اثر تخریب گلبول‌های قرمز خون تولید می‌شود) اضافی را دفع کند. در واقع كبد اين ماده را از خون برداشت کرده و پس از تغييراتي قسمتي از اين ماده توسط كليه ها و قسمتي دیگر از راه صفرا با مدفوع دفع مي شود.

حال اگر كبد قدرت برداشت و تغيير شكل اين ماده رنگي را نداشته باشد ، ميزان اين ماده زرد رنگ در خون افزايش پيدا كرده و در تمامي نسج هاي بدن وارد و رنگ اين نسوج (مثل پوست و سفيدي چشم) زرد مي شود.

هر چه سطح بیلی روبین بالاتر برود، زردی از طرف سر به پایین و به سمت گردن و سپس قفسه سینه پیش می‌رود تا اینکه در موارد شدید به دست و پا می‌رسد. عدم درمان به موقع زردی ممکن است عوارض جبران ناپذیری روی مغز نوزاد داشته باشد. زیرا که بیلی روبین ممکن است در مغز نوزاد رسوب کند و به آن آسیب بزند.  اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی در منزل می تواند یک درمان به موقع و مناسب برای انواع زردی باشد.

روشهای مختلف درمان انواع زردی

بسياري از نوزادان با زردي خفيف احتياج به هيچ درماني ندارند.

مهم‎ترین توصیه برای پیشگیری و درمان ، تغذیه هرچه زودتر با شیر مادر است. و هیچ محدودیتی برای مصرف شیر مادر وجود ندارد. اگر نوزاد به موقع بدنیا آمده باشد و از سایر جهات سالم باشد، بیشتر پزشكان درمان را تا زمانی كه سطح بیلی روبین خون به بیش از ۲۰ میلی گرم در دسی لیتر برسد شروع نمی كنند.

بر اساس شدت افزایش بیلی روبین از روش‌هایی چون: فوتوتراپی(نور درماني) ، تعویض خون و تجویز دارو استفاده می‌شود. در نور درماني كودك بدون لباس، معمولا برای یك یا دو روز زیر نور قرار می گیرد و از لامپهای مولد اشعه ماوراء بنفش استفاده می شود. در این روش معمولا والدین با اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی در منزل خود مراقبت از نوزاد را به عهده می گیرند.

اگر علت زردي مغايرت RH خون مادر يا بچه باشد و يا ميزان بيلي روبين رو به افزايش باشد، تعويض خون نوزاد انجام مي شود. در موارد نادري كه مجاري صفراوي نوزاد ساخته نشده باشد بايد در همان روزهاي اول زردي، عمل جراحي انجام شود بعضي داروها مي توانند با فعال كردن كار كبد نوزاد باعث برداشت بيشتر بيلي روبين توسط كبد شده و مي تواند زردي را كاهش دهند كه در صورت لزوم توسط پزشك تجويز خواهد شد. برای درمان زردی با درجات متوسط و کم, اجاره دستگاه زردی نوزاد یک روش ایده آل و قطعی به حساب می آید.

اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی

اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی یکی از روشهای مقرون به صرفه در درمان زردی نوزاد است.
مزایای اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی در منزل

 • کاهش هزینه درمان با اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی
 • قیمت مناسب اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی
 • تنوع در مدلهای مختلف دستگاه های فتوتراپی
 • کاهش طول درمان با اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی
 • قابل حمل (پرتابل) بودن در اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی
 • جلوگیری از جدا شدن اتاق مادر و نوزاد با اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی در منزل
 • جلوگیری از اتلاف وقت والدین با اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی و دستگاه فتوتراپی در منزل
 • اجتناب والدین از استفاده از لامپهای فلورسنت با اجاره دستگاه زردی نوزاد
 • پیشگیری از عوارض نامطلوب لامپ مهتابی اعم از گرمازدگی , شکستگی و سوختگی
 • عدم نیاز به بستری در بیمارستان با اجاره دستگاه زردی نوزاد
 • کاهش خطر انتقال عفونت خون (سپسیس) و دیگر عفونتهای خطرناک به نوزادان

 

دیدگاه طب سنتی در درمان زردی نوزادان

علاوه بر اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی در منزل می توان از روشهای گیاهی نیز استفاده کرد.

اما توجه داشته باشید گياهان دارويي در صورتي مفیدند که

 • توسط درمانگر آگاه طب سنتي
 • مناسب با مزاج و شرايط فيزيکي ویژه فرد

تجويز شده باشد:

 •  مشاوره با متخصص طب سنتي يا پزشک نوزاد
 •  درمان های سنتی متناسب با نوع زردی نوزاد
 • عدم درمان خودسرانه
 • توجه به دیگر بیماریها و حساسیت های نوزاد

موارد مربوط به طب سنتی در بین پزشکان ،موافقان و مخالفان بسیاری دارد. با وجودیکه این درمان های ساده می توانند در درمان زردی نوزادان موثر باشند .

قویا توصیه میکنم از خود درمانی بدون نظارت و اطلاع پزشک آگاه و مطلع خودداری فرمایید و به عواقب درمانهای اشتباه و ناقص توجه فرمایید. اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی هیچ گونه عوارض جانبی برای نوزاد در پی ندارد.

در اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی بهتر است با توجه به میزان زردی دستگاه فتوتراپی مناسب انتخاب شود.  جهت اطلاع از نحوه اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی و فروش انواع تجهیزات و لوازم پزشکی با ما تماس بگیرید تا دستگاهها و مایحتاج مورد نیاز بیمار خود را درب منزل تحویل بگیرید.

همچنین برای اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی خود تماس بگیرید.  مراحل اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی در منزل شما زیر نظر پزشک متخصص انجام می شود و شرکت به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی چه به صورت تلفنی و چه به صورت حضوری حمایت خود را از والدین عزیز ارائه می نماید.