اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران و شهرستان ها

اجاره دستگاه زردی نوزاد و ایده ساخت این دستگاه
اجاره دستگاه زردی نوزاد و ایده ساخت این دستگاه
مرداد ۸, ۱۳۹۵
اجاره دستگاه زردی نوزاد از پرطرفدارترین روش های درمان زردی
اجاره دستگاه زردی نوزاد از پرطرفدارترین روش های درمان زردی
شهریور ۱۸, ۱۳۹۵
Show all

اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران و شهرستان ها

اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران و شهرستان

اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران و شهرستان

اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران و شهرستان مهم ترین سرویس خدماتی ما در شرکت ایمن زردی است. دستگاه زردی نوزاد یا دستگاه فتوتراپی دستگاهی است که با تابش نور با طول موجی مشخص باعث تنظیم بیلی روبین خون نوزاد شده و با تنظیم این ماده در بدن نوزاد، زردی وی را ریشه کن می نماید.

در ساخت دستگاه زردی نوزاد استانداردهای مهمی مطرح می باشد که همگی در جهت کاهش خطرات عملیات درمان و همچنین کارایی بیشتر دستگاه در مدت زمانی کوتاهتر تعریف می شود. اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران و شهرستان یک راه مقرون بصرفه و مطمئن و در عین حال آسان برای رفع مشکل زردی نوزاد است.  شرکت ما با سالها تجربه در امر تولید و  اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران و شهرستان اکنون یکی از پیشگامان مطرح این صنعت در کشور بوده و افتخار دارد که در ۹۹ درصد موارد، زردی نوزادان را در کمتر از ۳ روز درمان نموده است.

هرچند برای موارد بسیار خاص و نادر نیز گارانتی مطمئنی تعریف نموده که بر اساس آن چنانچه در مدت زمان معمول درمان، اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران و شهرستان جوابگو نباشد، بدون قرارداد جدید اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران و شهرستان، آن دستگاه و یا دستگاه جانشین برای مدت طولانی تری تا حصول صد در صدی نتیجه بصورت رایگان در اختیار والدین قرار داده می شود. به این ترتیب شما والدین عزیز با آسودگی خاطر بیشتری می توانید نسبت به اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران و شهرستان اقدام نمایید و مطمئن باشید که ما تا درمان قطعی نوزاد شما با شما همراه هستیم و حمایت های خود را از شما دریغ نخواهیم کرد.

اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران و شهرستان

اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران و شهرستان

اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران و شهرستان و تولید انواع دستگاه فتوتراپی

دستگاههای درمان زردی نوزاد تولیدی ما به صورت

دستگاه فتوتراپی ۴ لامپه

دستگاه فتوتراپی ۶  لامپه

دستگاه فتوتراپی ۸ لامپه

دستگاه فتوتراپی دو گانه

دستگاه فتوتراپی با لامپ LED

می باشد.

که نور را با طول موج ۴۸۰ نانومتر در شرایطی به نوزاد می تاباند که بنا به طراحی پیشرفته دستگاه، هیچگونه گرما یا خطر شکستگی لامپ و آسیب دیدگی، نوزاد را تهدید نمی نماید. دستگاههای تولیدی شرکت ما همچنین همگی مطابق با آخرین استانداردهای جهانی طراحی شده با هزینه ای بسیار پایین قابل اجاره است. از اینرو  اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران و شهرستان یک آپشن قابل تأمل است تا والدین گرامی بتوانند بدون صرف هزینه های هنگفت و درگیری با مشکلات پس از خرید مانند کسب اطلاع از چگونگی

نصب دستگاه فتوتراپی

روش استفاده از دستگاه فتوتراپی

نحوه جمع آوری دستگاه فتوتراپی

نکات مهم در کارکرد بهتر دستگاه

با خیالی آسوده و در مدت زمانی کوتاه، مشکل زردی نوزاد دلبند خود را برطرف سازند.

ما همچنین در تولید انواع شورت ضد نور و چشم بند ضد نور نیز فعالیت داریم از این محصول در دستگاه های فتوتراپی برای محافظت از چشم های نوزاد و اندام تناسلی وی استفاده می شود. برخی دستگاه های فتوتراپی ممکن است با تولید اشعه های مضر به بدن نوزاد آسیب برساند از این رو استفاده از چشم بند و شرت ضد نور می تواند نوزاد را از این صدمات در امان نگه دارد. هنگام اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران و شهرستان ما یک عدد شرت و چشم بند ضد نور نیز به رایگان در اختیار والدین قرار می دهیم.

اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران و شهرستان ها

این شرکت افتخار دارد که امروز با توجه به گسترش قابل توجه نمایندگی های خود در سطح استان تهران و برنامه جدی خود برای اعطای نمایندگی به سایر استانها آمادگی ارائه خدمات اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران شهرستان و همچنین اعطای نمایندگی فروش و اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران و شهرستان به همه استانها و شهرهای ایران را داراست. پس برای کسب اطلاع بیشتر از نحوه  اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران و شهرستان و یا اخذ نمایندگی از این شرکت با ما در تماس باشید.

جهت اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران و شهرستان با ما در ارتباط باشید.

بهترین قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران و شهرستان را از ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *