• خانه
 • اجاره دستگاه زردی نوزادی و نقش آب انار در کاهش زردی نوزادان

اجاره دستگاه زردی نوزادی و نقش آب انار در کاهش زردی نوزادان

اجاره دستگاه زردی نوزادی برای درمان زردی در منزل استفاده می شود.
درمان زردی از اهمیت زیادی در دانش پزشکی امروز دارد زیرا سلامت نوزادان در آینده به درمان زودهنگام امروز آنها بستگی دارد. از این رو توصیه می شود که برای درمان زردی نوزاد خود تعلل نکرده و در اولین برخورد با زردی نوزاد نسبت به درمان آن اقدام نمایید. دنیای پزشکی امروز روشهای مختلفی را برای کاهش زردی در نوزاد پیش روی شما قرار داده است و یکی از کم هزینه ترین روشهای درمان آن اجاره دستگاه زردی نوزادی است. با اجاره دستگاه زردی نوزادی درمان نوزاد شما در منزل انجام می شود و با این کار نیازی ندارید هر روز در فضای دلگیر بیمارستان قدم بزنید و نگران نوزاد تازه متولد شده تان باشید.

دستگاه زردی نوزاد از روش های کاملا علمی برای درمان استفاده می کند و می توان انتظار داشت که با اجاره دستگاه زردی نوزادی درمان به صورت قطعی و کامل انجام می شود به طوری که نیازی به روشهای درمانی دیگر نداشته باشید. مسئله مهم در استفاده از دستگاه فتوتراپی رعایت نکاتی است که نوزاد ما را از آسیب های اشعه های مضر مصون نگه می دارد. سوالی که در اینجا پیش می آید این است که آیا روش های سنتی را در کنار روش فتوتراپی و اجاره دستگاه زردی نوزادی در منزل برای دریافت نتیجه بهتر می توان انجام داد یا خیر؟

 

 

 

روش های سنتی در کنار روشهای مدرن

روشهای مدرن و علمی درمان زردی نوزاد همان استفاده از دستگاه فتوتراپی و اجاره دستگاه زردی نوزادی در منزل یا بیمارستان و در موارد شدیدتر تعویض خون می باشد. روش های سنتی نیز استفاده از انواع داروهای گیاهی مختلف است که بنا به اعتقاد بسیاری از متخصصین طب سنتی و مردم عامه به کاهش زردی نوزاد کمک می نماید. طبق تحقیقات انجام گرفته می توان گفت که استفاده از روش داروهای گیاهی برای درمان زردی نوزاد قطعیت و کارامدی اجاره دستگاه زردی نوزادی را ندارد اما اگر از این داروها در کنار روش فتوتراپی استفاده شود می تواند تاثیر فتوتراپی را نیز افزایش دهد. البته استفاده از داروهای گیاهی تنها باید با نظر پزشک متخصص انجام شود به خصوص زمانی که شما از روش فتوتراپی نیز استفاده می کنید بهتر است برای استفاده از داروی گیاهی در این زمان حتما با متخصص طب سنتی و پزشک مربوطه مشورت نمایید.

درمان زردی نوزاد با آب انار

آب انار یکی از نوشیدنی هایی است که انتظار می رود باعث دستگاه زردی نوزاد شود. طبق نظر مردم عامه و برخی از متخصصین طب سنتی استفاده از آب انار می تواند به درمان زردی نوزاد بینجامد. آب انار دارای مزاج سرد و خشک است و هر چه طعم آن ترش تر باشد سردی و خشکی آن نیز بیشتر است. ممکن است با نوشاندن آب انار یا آب زرشک به نواد باعث دل درد او شویم از این رو این کار را هرگز بدون مشورت با پزشک انجام ندهید. از درمان های سنتی تنها می توان در کنار درمان های مدرن از جمله روش فتوتراپی استفاده کرد به شرطی که بهداشت در آن رعایت شود و با نظر متخصص مربوطه صورت گیرد.

انار خون ساز و تصفیه کننده خون است.

و برای درمان

 • اسهال
 • زردی
 •  بواسیر
 • و آرتریت

بسیار مفید است.

این ماده غذایی ارزشمند تقویت کننده کبد و کلیه هاست و برای درمان کم خونی نیز به کار می رود. در این نکته که داروها و مواد گیاهی و طبیعی برای بدن بسیار مفید است شکی نیست اما هر چیزی را باید به جا و به موقع مصرف کرد به خصوص در نوزادانی که تازه متولد شده اند این مسئله حساسیت بیشتری پیدا می کند.
اجاره دستگاه زردی نوزادی و استفاده از داروی گیاهی مناسب با نظر پزشک می تواند اثر درمان زردی نوزادان را افزایش دهد.

 

 

 

در صورت بروز موارد زیر در حین اجاره دستگاه زردی نوزادی حتما به پزشک متخصص مراجعه نمایید

به طور کلی می توان گفت که درمان های خانگی موثر بوده و می توانند زردی نوزاد را برطرف نمایند.

اما اگر با هر یک از موارد زیر مواجه شدید هر چه سریعتر به پزشک مراجعه کنید تا پزشک راه درمانی مناسبی برای کاهش این علائم در نوزاد شما ارائه نماید.

 • بروز علائم زردی در 24 ساعت اولیه تولد نوزاد
 • کم نشدن علائم زردی و طولانی مدت شدن زردی نوزاد
 • افزایش دمای بدن نوزاد به بیش از 37 یا 38 درجه
 • بی قراری و بی حالی نوزاد
 • افزایش زردی رنگ پوست
 • خواب بیش از حد

انتخاب نوزاد جهت اجاره دستگاه زردی نوزادی

نوزادی را می توان با اجاره دستگاه زردی نوزادی در منزل درمان کرد که دارای ویژگی های زیر باشد:
)نوزادان رسیده سالم با وزن بیش از 2500 گرم هنگام تولد بعد از 48 ساعت اول زندگی
2 )بیلی روبین توتال سرم بین 14 تا 18 میلی گرم در دسی لیتر
3 )طبیعی بودن میزان بیلی روبین مستقیم که این میزان باید کمتر از یک میلی گرم در دسی لیتر باشد
4 )عدم وجود ناسازگاری ABO  یا ناسازگاری RH
اگر نوزاد شرایط بالا را دارا باشد می توان با اجاره دستگاه زردی نوزادی او را در منزل درمان نمود.
جهت حفظ شرایط بالا شرکت ارائه کننده خدمات فتوتراپی هنگام اجاره دستگاه زردی نوزادی باید با دستور پزشک دستگاه را در اختیار مشتری قرار دهد. در اجاره دستگاه زردی نوزادی پیگیری های بعدی و اندازه گیری بیلی روبین خون نوزاد به صورت مرتب بسیار مهم است.

صرف اینکه درمان در منزل انجام می شود نباید از مراجعه به پزشک خودداری نمود.

همچنین اجاره دستگاه زردی نوزادی با بیش از 4 لامپ فتوتراپی در منزل توصیه نمی شود زیرا ممکن است نوزاد را با کم آبی مواجه نماید. شرکت ارائه کننده خدمات اجاره دستگاه زردی نوزادی موظف است به والدین کلیه آموزش های لازم به صورت کتبی و شفاهی و توجیه استفاده از دستگاه زردی نوزاد را ارائه نماید.

اجاره دستگاه زردی نوزادی در شرکت ایمن زردی

ایمن زردی شرکت ارائه کننده خدمات فتوتراپی اعم از اجاره دستگاه زردی نوزادی است.
در این شرکت انواع دستگاه فتوتراپی طراحی و تولید می شود.

ایمن زردی تنها بر اساس شرایط نوزاد و با نظر پزشک متخصص نسبت به اجاره دستگاه زردی نوزادی اقدام می نماید. زیرا بدون در نظر گرفتن شرایط نوزاد، اجاره دستگاه زردی نوزادی بی فایده است و حتی ممکن است باعث بروز مشکلات و خطراتی برای نوزاد شود.

مناسب ترین قیمت اجاره دستگاه زردی نوزادی نیز توسط ایمن زردی ارائه می شود.

گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزادی نیز به شما اطمینان لازم در خصوص نحوه درمان را می دهد.

اجاره دستگاه زردی نوزادی از میان انواع دستگاه فتوتراپی خارجی و ایرانی انجام می شود.
برای اجاره دستگاه زردی نوزادی تنها کافیست تماس بگیرید.

 • Hits: 2670

امتیاز

امتیاز: 100% - 1 votes

تماس با ایمن زردی

ایمن زردی در شبکه های اجتماعی

سازگار با

گجت
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت ایمن زردی می باشد