• خانه
  • اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی در منزل جهت درمان زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی در منزل جهت درمان زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی یکی از روش‌های درمان زردی نوزاد می‌باشد و شما می‌توانید با اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی به‌راحتی زردی نوزاد را در منزل درمان نمایید. دستگاه زردی نوزاد با استفاده از روش فتوتراپی و تاباندن نور به بدن نوزاد زردی را درمان می‌نماید. در فتوتراپی نور به بدن نوزادان تابانده می‎شود و بدن نوزاد گرم می‌شود که این گرما به دفع بیلی‌روبین خون کمک می‌نماید.

مزایای اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی در درمان زردی

همان‌طور که بیان نمودیم اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی از بهترین روش‌های درمان زردی نوزاد می‌باشد.

چرا که با استفاده از این روش درمانی دیگر نیازی به بستری نمودن نوزادان در بیمارستان نیست. می‌توانید نوزاد را در منزل خود درمان نمایید. طول درمان زردی با استفاده از روش فتوتراپی بسیار پایین می‌باشد. ازاین‌رو می‌توانید در مدت‌زمان بسیار کمی نوزاد را درمان نمایید. با استفاده از اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی در منزل دیگر نیازی به جدایی نوزاد از مادر نیست. چراکه با بستری نوزاد در بیمارستان در روزهای ابتدایی تولد نوزاد از مادر دور می‌ماند ولی با اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی می‌توانید مادر و نوزاد را کنار یکدیگر نگاه داشته و درمان نوزاد را انجام دهید. همچنین در این روش مادر هر زمان که بخواهد می‌تواند به نوزاد خود شیر دهد یا پوشک او را عوض نماید.

توجه نمایید هزینه بستری نوزاد در بیمارستان‌ها بسیار بالا می‌باشد.

ولی این روش به شما کمک می‌نماید با هزینه‌ای بسیار پایین درمان زردی را انجام دهید.

کاهش خطرات لامپ‌های مهتابی

با اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی می‌توانید نوزاد را از خطرات احتمالی در استفاده از لامپ‌های مهتابی نجات دهید. چرا که احتمال شکستن این لامپ‌ها وجود دارد. و با شکستن لامپ مهتابی خطرات زیادی برای نوزاد ایجاد خواهید نمود. همچنین لامپ‌های مهتابی از روش‌های درمانی غیراستاندارد است زیرا امکان گرمازدگی و سوختگی و تنگی نفس را در نوزاد افزایش می‌دهد. ولی دستگاه درمان زردی دارای لامپ فتوتراپی همراه با لایه محافظ می‌باشد. کلیه موارد حفظ نوزاد از خطرات احتمالی در این دستگاه‌ها تعبیه‌شده است.

دستگاه‌های فتوتراپی را در بیمارستان نیز می‌توان استفاده نمود.

این البته در مواقع حاد و زمانی که زردی نوزاد شدید باشد انجام می‌شود زیرا دستگاه‌های درمان خانگی جوابگوی زردی‌های با شدت بالا و یا میزان بیلی‌روبین بسیار زیاد نیستند. اما برای درمان‌های متوسط و کم‌خطرتر می‌توان روش خانگی را برگزید. همچنین قابل‌عرض است که بستری نمودن نوزاد در بیمارستان این امکان را ایجاد می‌نماید تا نوزاد در معرض بیماری‌های عفونی قرار گیرد ولی در منزل شما می‌توانید به‌راحتی از این عزیزان محافظت نمایید با اجاره دستگاه زردی نوزادان و فتوتراپی در منزل دیگر نیازی به اتلاف وقت برای مراجعه به بیمارستان نیست

و والدین می‌توانند به‌راحتی به برنامه‌های خود رسیدگی نمایند.

روش درمان با دستگاه‌های زردی و فتوتراپی

هنگام شروع فتوتراپی باید توجه داشته باشید که کاهش کل غلظت بیلی‌روبین سرم تنها بخشی از مزایای درمانی است.

ازآنجاکه فتوایزومرها، با توجه به طبیعت محلول در آب آن‌ها نباید قادر به عبور از مانع خون مغزی باشند، فتوتراپی می‌تواند خطر ابتلا به مشکلات عصبی و دیگر عوارض ناشی از آن ایجادشده توسط بیلی‌روبین را کاهش دهد، به‌محض روشن شدن چراغ‌ها. با هر میزان بیلی‌روبین شاهد کاهش 20 تا 25 درصدی آن خواهیم بود. پس از آن میزان بیلی‌روبین به مقدار زیادی کاهش پیدا می‌کند و امکان نفوذ آن به بافت مغزی نوزاد بسیار کم می‌شود.

قبل از فتوتراپی، پزشکان برای درمان زردی ناشی از میزان بیش‌ازحد بیلی‌روبین، از تعویض خون استفاده کردند.

در فرایند تعویض خون به‌آرامی خون را از بدن نوزاد بیرون می‌آورد و به‌طور هم‌زمان آن را با خون اهداکننده از طریق ورید بند ناف نوزاد جایگزین می‌نمایند. این فرآیند حدود 4 ساعت طول می‌کشد و می‌تواند تا دو برابر کل حجم خون نوزاد را جایگزین کند. اما امروزه پزشکان به‌طورمعمول از نوردرمانی استفاده می‌کنند، زیرا روش ساده‌تر از تعویض خون است و نتایج مشابهی به دست می‌دهد. همچنین عوارض جانبی تعویض خون را نیز ندارد. بااین‌حال، در موارد هایپربیلی روبینمی شدید، فتوتراپی به‌طور مؤثر برای کاهش بیلی‌روبین اضافی در خون کافی نیست

و پزشکان به‌جای آن از روش تعویض خون استفاده می‌کنند.

اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی از شرکت ایمن زردی

ما در شرکت ایمن زردی با چندین سال تجربه درخشان در زمینه اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی می‌باشیم. و تا به امروز توانسته‌ایم ایده آل ترین خدمات پزشکی را به مشتریان خود ارائه نماییم. اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی توسط ما در شرکت ایمن زردی با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی کشور می‌باشد و به‌عنوان مرکز فتوتراپی رسمی در حال فعالیت می‌باشیم. شما برای اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی تنها کافیست با ما در تماس باشید. همکاران ما به‌صورت 24 ساعته در خدمت شما عزیزان می‌باشند. اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی و ارائه خدمات فتوتراپی توسط ما به‌صورت نامحدود ارائه می‌گردد.

در هرکجای ایران عزیزمان که هستید تنها کافیست با ما در تماس باشید.

نصب و راه‌اندازی دستگاه و همچنین جمع‌آوری دستگاه فتوتراپی توسط خود ما برای شما در محل موردنظر شما انجام می‌شود و آموزش‌های لازم نیز به شما ارائه خواهد شد. توجه نمایید اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی از شرکت ایمن زردی دارای گارانتی نیز می‌باشد و درصورتی‌که شما نتوانید نتیجه مطلوب را در مدت 3 روز بگیرید می‌توانید دستگاه را به مدت 10 روز بدون پرداخت هزینه نزد خود نگاه‌دارید.

اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی ما در شرکت ایمن زردی همراه با پکیج کامل زردی شامل

  • انواع دستگاه درمان زردی در مدل‌های مختلف برای زردی‌های متفاوت
  • شورت ضد نور
  •  چشم بند ضد نور

به شما عزیزان می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر تنها کافیست با ما در تماس باشید

  • Hits: 3217

تماس با ایمن زردی

ایمن زردی در شبکه های اجتماعی

سازگار با

گجت
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت ایمن زردی می باشد