دستگاه فتوتراپی دارای مدل های بسیار متنوعی می باشد و ما در شرکت ایمن زردی دارای چندین سال تجربه درخشان در تولید انواع متنوع دستگاه فتوتراپی می باشیم.

دستگاه فتوتراپی شامل چهار لامپ فلورسنت با طول موج تقریبا ۴۸۰ نانومتر می باشد و از ان برای درمان زردی نوزادان استفاده می نمایند خوشبختانه با اختراع این دستگاه و استفاده از این تکنولوژی برای درمان زردی نوزادان دیگر نیازی به تعویض خون این عزیزان نیست و میتوانید به راحتی زردی نوزاد خود را با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن درمان نمایید.

مشخصات و ویژگی های دستگاه فتوتراپی

از مشخصات و ویژگی های دستگاه های فتوتراپی می توان به موراد زیر اشاره نمود؛

-از برترین ویژگی های این دستگاه می توان به قابلیت و امکان تنظیم زاویه تابش دستگاه فتوتراپی اشاره نمود، زاویه تابش این دستگاه از حالت افقی تا حالت عمودی قابل تنظیم می باشد و می توانید تنظیمات را توسط پیچ تنظیم روی بازوی فوقانی انجام دهید.

-در جلوی لامپهای دستگاه فتوتراپی یک طلق محافظ قررار گرفته است که جنس آن پلاستیک شفاف می باشد که این طلق می تواند از شکستگی و افتادن لامپها و ایجاد خطر برای نوزاد جلوگیری نماید.

-شما می توانید ارتفاع دستگاه فتوتراپی را تنظیم نمایید. ارتفاع این دستگاه از ۱٫۱۵۰ تا ۱٫۱۷۰۰ قابل تنظیم می باشد و می توانید با استفاده از فنر کمکی تعبیه شده در این دستگاه ارتفاع آن را تنظیم نمایید.

-دستگاه های فتوتراپی دارای فن تهویه هوا در داخل محفظه خود می باشند که این مورد میتواند از گرم شدن ترانسها جلوگیری بعمل آورد و سبب بالا رفتن طول عمر لامپها و ترانسها خواهد شد

بر روی دستگاه فتوتراپی یک بخش اندازه گیری ساعت کار تعبیه شده است که می تواند مدت زمان کارکرد لامپها را مشخص نماید این ویژگی این امکان را برای اپراتور ایجاد می نماید تا بتواند در زمان مقرر لامپهای فتوتراپی را تعویض نماید چراکه این لامپها عمر محدودی نیز دارند.

مدل های دستگاه فتوتراپی شرکت ایمن زردی

SP80-F  مدل :
چهار عدد لامپ با طول موج ۴۸نانومتر و قدرت۲۰ وات
SP160-Fمدل :
چهار عدد لامپ با طول موج ۴۸نانومتر و قدرت۴۰ وات
منبع تغذیه: برق  شهری۲۲۰ ولت با فرکانس ۵۰هرتز
وزن تقریبی خالص :    ۳۷ کیلوگرم

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با سایر مدل های دستگاه های فتوتراپی و ایده آل ترین روش های درمان زردی در نوزادان تنها کافیست با ما در تماس باشید.

Print Friendly, PDF & Email
مشخصات دستگاه فتوتراپی و انواع مدل های دستگاه فتوتراپی جهت درمان زردی نوزاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *